Najdeme vám ideálního lektora.
Chci doučování

Doučování TSP, OSP, SCIO testů Brno

Přestože se logické myšlení příliš naučit nedá, strategii k vyplňování testů osobních studijních předpokladů od Scio, případně testů studijních předpokladů Masarykovy univerzity, vypilujete s pomocí našeho lektora snadno. Vyučující vám poskytne dostatek cvičných zadání a typových příkladů. Vhodné jako:

 • příprava na národní srovnávací zkoušky (NSZ)
 • doučování na testy obecných studijních předpokladů (OSP)
 • příprava k testům studijních předpokladů MU (TSP)
 • procvičení verbálního, numerického, symbolického a analytického myšlení

Neutrácejte zbytečně za kurzy "renomovaných společností", s námi se připravíte rychle, efektivně a levně.

Někteří lektoři TSP, OSP, SCIO testů


Ing. Petr Brhel
Cena: 300 Kč / 60 min
Může dojíždět: ano
Výuka u lektora: ano
více o lektorovi | přidat lektora do objednávky
Ing.  Petr Brhel  (41 let)
Nechápete látku v matematice, potřebujete dobře napsat test, vyřešit příklady? Ukážu konkrétní postup, jak na to. Budu rád pokud si mne vyberete za svého lektora a věřím, že to bude pro Vás prospěšná spolupráce. Mám za sebou 5000+ odučených hodin a stovky spokojených klientů. Pokud mi zadáte adresnou objednávku na 99% si ji převezmu. Jakmile objednávku převezmu, ozvu se Vám co nejdříve. Doučuji i TSP, OSP, případně rád pomůžu s WORDEM, EXCELEM
Vyučované předměty:
matematika, TSP, OSP, SCIO testy
Upřesnění kompetencí ve vyučovaných předmětech:
VÝUKA OSOBNĚ NEBO I PŘES SKYPE. Matematika ZŠ, SŠ, VŠ, gymnázia, příprava na písemky, přijímačky, reparáty, maturitu, prostě cokoliv Vás napadne. V rámci VŠ zejména integrály, derivace, matice, průběh funkce, limita, diferenciální rovnice atd. Je možné se domluvit i na víkendy. Při intenzivní výuce (2 hod v kuse a více lekcích za týden) nebo dopolední výuce, domluva na ceně možná.

REAGUJI SKORO HNED, POKUD SI MĚ VYBERETE.

CENA JE UVEDENA ZA 1 OSOBU, PŘI VICE LIDECH JE JINÁ !!!
Škola nebo zaměstnání:
Absolvent MZLU.
Doklady znalostí:
Maturita z matematiky za 1
Zkouška z matematiky na VŠ
Zkušenosti, praxe:
Zkušenosti s doučování jak SŠ tak i ZŠ, příprava na maturitu, přijímačky na SŠ, gymnázia. Výuka studentů VŠ (zejména první ročníky). Jsem trpělivý, vysvětluji látku vždy s ohledem na snadné a praktické pochopení látky, bez biflování pouček.
Již několik stovek studentů složilo reparát, udělalo maturitu, nebo se dostalo na SŠ či VŠ. DOUČUJI JIŽ 10 LET
Cena:
300 Kč / 60 min
Může dojíždět:
ano
Upřesnění možností dojíždění:
100+101 zdarma. Vzdálenější části Brna s příplatkem (Ořešín, Žebětín, Bystrc, Jehnice, apod) I mimo Brno, ale opět s příplatkem, dle vzdálenosti (náklady na dopravu + čas). Domluva možná. Nabízím výuku i online skrze Skype přes FULL HD kameru. Mám s tím velmi dobré zkušenosti.
Cena za dojíždění:
zony 101 a 100 zdarma, ostatní dle místa a doby dojíždění
Výuka u lektora:
ano
Upřesnění možností výuky u lektora:
byt VINOHRADY jinak rád přijedu skoro kamkoliv dle domluvy: knihovny, kavárny, skoro kdekoliv to bude vyhovovat zejména Vám. Vhodná je třeba MZK či Mahenova knihovna. Možná výuka online.
Časové možnosti:
Dle vzájemné domluvy, Mohou být i nárazové akce, před písemkami. Časově se snažím přizpůsobit, pokud to lze. Pokud to je v mých možnostech, tak se vždy domluvím, někdy i zázraky na počkání :-), ale ty neslibuji. :-). Doučuji 365 dní v roce, až na pár výjimek, ale v případě akutní potřeby kdykoliv. Mohu vyučovat i dopoledne. SKRZE SKYPE SKORO KDYKOLI a ODKUKOLI
Slovní hodnocení tohoto lektora od jeho předchozích žáků (celkem 47)
Petrovi se podařilo vysvětlit synovi matiku tak ,že ji chápe.Pololetní písemku měl za 2.
Děkuji Jana Marečková

vše v pořádku

tři

Velmi ochotný, klidný a trpělivý lektor, který umí látku dobře vysvětlit. Studenta dokáže navést k samostatnému řešení úkolů.
Dosud nejlepší lektor.S p. Brhelem jsem byla naprosto spokojená, umí látku naučit a vysvětlit. Pomohl mně a tímto mu velice děkuji.

Perfektní lektor, synovi vysvětluje látku trpělivě a srozumitelně. Syn i my jsme nadmíru spokojeni, syn se dokonce na doučování těší a díky panu Brhelovi získává k matematice pozitivní vztah.

Velmi ochotný se přizpůsobit časově, jak to vyhovuje studentovi.
Syn po jeho doučování zdárně udělat zkoušku z matematiky. Děkuji

krátká doba na hodnocení, ale prozatím žádný problém

rozumí problematice a umí ji vysvětlit

Když budou u syna zlepšeny známky ve škole,tak to bude dobrý lektor

Příjemná spolupráce, vyhověl na 100% i v urgentním případě. Matematiku vysvětlil srozumitelně, určitě bych opět volila jeho.


Zatím super, jen trocha nepozornosti, ale aspoň to učí syna být pozorný :-).

Syn je spokojen s výkladem učiva a výborná domluva ohledně termínu.

Nemohu posoudit,v doučovací hodině nejsem-objednávala jsem synovi,nicméně dvě jedničky z matemetiky za poslední tři týdny asi hovoří za sebe.

No nic než hruza říct nemůžu, chapu, že nikdo neví vše, ale nevědět ani příklad, který jsem poslala jako vzor, to už je trochu trapné. Pul hodina kterou jsem vydržela mi přišla zbytečná a ztráta času. jediné co oceňuji byla rychlost sjednání doučování ze dne na den.

Brno 10.l.2014

Výborný, trpělivý, respektující potřeby žáka. Dcera se připravuje na příjimačky na gymnázium a je spokojena.

Zatím jsem velmi spokojená.

spolehlivý, dokázal velmi rychle reagovat na urgentní žádost o konzultaci těsně před maturitní zkouškou

Kladné hodnocení, vstřícný přístup, logické vysvětlování.

Vstřícné jednání vzhledem k časovým možnostem syna, profesionální, příjemné vystupování. Moje velká spokojenost s přípravou syna k reparátu, v případě potřeby doučování v budoucnu bych se na pana Brhela opět obrátil.

Lektor se pokusil v hodně krátkém čase do mě nacpat celou střední školu.Zčásti se mu to podařilo.Dále bych ho určitě doporučil.

Pan lektor je spolehlivý, nabízí službu, se mnou aktivně komunkuje, syn je spokojen. 15 letá dcera by si přála více komunikace a dotazování lektora a vysvětlování principů při matematických úlohách. Kladení otázek, zda tomu rozumí a jak bude postupovat. Děkuji Hájková

vše v pořádku, dcera v lekci pochopila co nechápala. Protože je dlouhodobě nemocná, nemohla v lekcích pokračovat. Z důvodu absence ale bude doučování opět potřebovat. Doufám, že bude možné se na pana lektora opět obrátit.

Jsme spokojeni.

Pan Brhel je výborný, plně respektoval naše časové možnosti a umí vše dobře vysvětlit.

Domluva jasná, lektor se snaží vyjít vstříc požadavkům, slušné jednání, mohu doporučit, po dvou lekcích ukončena spolupráce, z mého pohledu byl průběh lekce veden pomalu, jedná se o poměr ceny za lekci a výkonu tedy odvedené práce, chyběli mi zápisy příkladů s výpočty, ke kterým je možné se vrátit po doučování

Skvělé, vše synovi vysvětlil a navíc mu poradil i několik "vychytávek". Jsem velmi spokojená.

Myslím, že pan lektor umí dobře vysvětlit látku a naučit.

Velmi dobry. Vse jsem v pohode pochopila.

Dobrý den,mohu napsat jen samé kladné hodnocení.Syn má neustále problémy s matematikou,ale už po druhém doučování vše pochopil a na závěrečném testu si opravil známky a odvrátil hrozící pětku na pololetí.V doučování bude i nadále pokračovat, pan lektor je nejlepší, jakého znám.Maximální spokojenost mého syna, který je ve druhém ročníku střední školy.

Spolehlivý, látku dokáže srozumitelně vysvětlit.

spokojenost

Pan Brhel připravoval mého syna na reparát z matematiky, který úspěšně složil. I syn si jeho formu výkladu látky pochvaloval. Vřele doporučuji!

Jsme velmi spokojeni, pan lektor látku synovi velice dobře vysvětluje, zlepšení vidíme i na známkách ve škole. Syn se na hodiny těší ☺.

Spokojenost.

Mnohokrát děkuji panu Brhelovi za praktické vysvětlení matematických úloh v TSP. Za krátký čas jsem se ve všech typech začal bez problémů orientovat. Určitě lektora doporučuji, naučil mě přesně to, co jsem potřeboval. Percentil 89,3; vzali mě na všechny VŠ i na práva.

super lektor

Spokojenost s výukou, pan Brhel je absolutní znalec a jeho trpělivosti se meze nekladou. Mohu jen doporučit.

Spolehlivost, srozumitelnost výkladu, vstřícnost, ochota. Lektora vřele doporučuji i ostatním, kteří potřebují doučování z matematiky.


Maximální spokojenost
Látka byla vysvětlena srozumitelně.

Lektor naučí vše jak má a dobře. Jediný důvod proč dávám o stupeň horší známku je můj styl doučování, který se liší od stylu pana Brhela.

Velice dobře vysvětlí danou problematiku. Doporučuji:)

Profesionální, přátelský, věcný.

Výborný, spolehlivý

Lektor ma se mnou trpelivost a toho si cenim. Matika s nim je hracka, umi vysvetlit.

Pan Brhel je moc chytrý člověk, výborně ovládá matiku, vysvětluje pochopitelně a zajímavě, jsem překvapená tým že tolik informace se dá probrat během 60 minut

Srozumitelné a trpělivé doučování, díky!


Filip
Cena: 350 Kč / 60 min
Může dojíždět: ne
Výuka u lektora: ano
více o lektorovi | přidat lektora do objednávky
  Filip  (29 let)
Doučuji již přes 10 let, snažím se nejen naučit klienta danou látku, ale i obecné postupy, jak řešit podobné problémy. Přístup ke každému klientovi je 100% individuální, tak aby byly vidět pozitivní výsledky co nejdříve.

Nabízím také lekce online z pohodlí vlastního domova přes google meet, kdy si student odnese zápisy z google jamboard, jako bychom procvičovali do sešitu. S online doučováním mám mnohaleté zkušenosti, ještě před COVID-19. Tento způsob doučování je teď velmi vyhledávaný a oblíbený především pro děti, které distanční výuku nezvládají z nějakého důvodu tak, jako by chodili do školy prezenčně.

Mým cílem není jen si odučit svou hodinu, ale zařídit, aby doučování klienta bavilo a těšil se na každou další lekci. Samozřejmostí je nastavení a hlavně splnění vytoužených cílů.

Samotné doučování mám nejen jako doplnění své práce programátora na plný úvazek, ale také jako aktivitu, která mě také řadu let baví a mou snahou je ukázat studentům že daný předmět může být zábavný a také potřebný v běžném životě.

Vyučované předměty:
fyzika, informatika, matematika, TSP, OSP, SCIO testy
Upřesnění kompetencí ve vyučovaných předmětech:
Matematika - základní škola, střední škola
Fyzika - základní škola, střední škola
Informatika - základní škola až vysoká škola - zaměřené na programování(C, C++, Python, Bash) a teorií s tím spojenou(např. práce v Linuxu, číselné soustavy, ...)
TSP/OSP/SCIO - přijímací zkoušky na vysokou školu, nebo víceletá gymnázia

Při doučování na přijímací zkoušky se věnuji především logickým tématům založených na matematice, které nejčastěji dělají studentům problém a to konkrétně numerické, analytické a kritické myšlení(TSP), analytický oddíl(OSP) a matematika (CERMAT/SCIO).
Škola nebo zaměstnání:
Gymnázium tř. Kapitána Jaroše - 4 roky, matematická třída Gymnázium tř. Kapitána Jaroše - 4 roky, všeobecná třída Vysoké učení Technické v Brně - 6 let Fakulta Informatiky C/C++ programátor - 1 rok Xura, 1 rok Siemens, 3 roky NXP
Doklady znalostí:
státní maturita z Matematiky těžší úroveň
státní maturita z Matematiky lehčí úroveň
školní maturita z Matematiky
školní maturita z Fyziky
státní maturita z Angličtiny těžší úroveň
státní maturita z Angličtiny lehčí úroveň
certifikát FCE na úrovni C1
certifikát psychologie osobnosti
certifikát prezentační dovednosti
certifikát komunikační dovednosti
studium bakalářského studijního programu na FIT VUT - Informační Technologie
studium magisterského studijního programu na FIT VUT - Inteligentní Systémy
zaměstnání C/C++ programátor ve firmách Xura, Siemens, NXP
Zkušenosti, praxe:
doučování více než 100 studentů s viditelným zlepšením ve škole
doučování na reparáty o prázdninách se 100% úspěšností
doučování na přijímací zkoušky na víceletá gymnázia, SŠ a VŠ se 100% úspěšností
praxe více než 1200 hodin individuálních doučování během více než 10 let
Cena:
350 Kč / 60 min
Může dojíždět:
ne
Výuka u lektora:
ano
Upřesnění možností výuky u lektora:
Ulice Spáčilova, Brno Černovice (4 zastávky z hlavního nádraží)
Časové možnosti:
Dle domluvy, přes týden nejdříve v 17:00, o víkendu kdykoliv.
Slovní hodnocení tohoto lektora od jeho předchozích žáků (celkem 37)
Výborný. Trpělivý, zkušený, látku umí vysvětlit velmi dobře. Je zřejmé, že cílem není "odučit" hodinu. Nabízí i konzultace po mejlu, s ohledem na potřeby žáky, s cílem naučit jej potřebné. Velmi ochotný.

Spolehlivý, sympatický, chytrý,u syna má přirozený respekt a syna učení s ním baví.

Velká spokojenost s přístupem lektora k výuce i se samotnou výukou.

Díky Filipovi matiku pochopím hned po dvou hodinách lekce. Od Filipa je velice srozumitelné vysvětlení, domluva na doučovaní probíhá v pořádku, jsem spokojen

Perfektni pristup

Doporučuji. Syna připravuje na gymnazium. Dokáže vše dobře vysvětlit a dobře propojí učivo z matematiky s jinými předměty.

Rozhodně doporučuji - vše vysvětlí tak, aby jste látku opravdu pochopili, trpělivý , snaží se navést na správné řešení, pokud nevíte a navíc zmíní i související věci k dané problematice - tedy něco navíc.
Za mě 1*.

Výborný lektor, může jen doporučit

Bezproblemove, rychle jednani s odpovidajici kvalitou.
Lektorovi timto dekuji za spolupraci.

dcera spokojená,ochotný, spokojenost

Skvele doucovanie, z TSP na MU som po doucovani som mal Percentil 91.

doporučuji!

vse naprosto v poradku.

Jsem s pozdravem!

Karel Kubicek

Spolehlivý,sympatický,časově dostupný vždy,skoro celý den má přístup ke komunikaci.

Filip je skvělý lektor, látku umí srozumitelně vysvětlit a hlavně je hodný a má trpělivost.

Skvěle vysvětlená látka, doporučuji

Velká spokojenost,výklad je srozumitelný.

spolehlivý, umí látku dobře vysvětlit, syn je spokojený

Moc doporučuji,spolehlivý, umí skvěle vysvělit látku. Byli jsme velice spokojení.

Týmto ďakujeme Filipovi za doučovanie na TSP. Napriek krátkemu času a netradičným termínom, bol vždy veľmi ochotný sa prispôsobiť. Je veľmi skúsený a trpezlivý. Aj po ukončení doučovania bol ochotný poskytnúť konzultáciu mailom. Určite všetkým odporúčam.

dobře vysvětlil probíranou látku, doučování bylo přínosné, srozumitelně vždy vysvětleno
velmi příjemný přístup

Vstřícný a kvalitní přístup k výuce. Určitě doporučuji dalším studentům!

Jsem velmi spokojená. Syn se v doucovanych předmětech opravdu zlepsil.

U Lektora se mi učí dobře a většinou učení pochopím. Lektor je ochotný pomoct a zodpovědět na dané otázky.
To je asi vše

Výborná domluva, skvělý přístup a pomoc na přípravu ke Scio testům, dělal jsem si vždy nějaké příklady doma a na doučovaní jsme je prošli a co nebylo jasné, tak mi bylo zřetelně vysvětleno. Vřele doporučuji.

Dobrý lektor,pomohl mi s matematikou.
Mužů vám doporučit !!!

Celkově výborný lektor matematiky, připravil úspěšně syna na přijímací zkoušky na SŠ - vše srozumitelně vysvětleno,příjemný, ochotný ohledně termínů doučování. Doporučuji.

Spokojenost se způsobem vysvětlování látky, kvalitní příprava na doučování.

Spokojenost.

Filip mě připravoval na test TSP. Jsem cizinka a některé momenty mi připadaly složité, stejně jako české označení a způsoby řešení příkladů. Filip vše podrobně vysvětloval a odpovídal na všechny mé otázky. Díky němu jsem raději začala řešit příklady. Teď se matematiky nebojím a řešit ji mi přišlo mnohem zajímavější.

Doučování bylo výborné, pan Zelníček byl vždy trpělivý a příjemný.

Filipa na doucovani vřele doporucuji. Je velice ochotny, vstřícný a v podstate mi pomohl s ucivem, kdykoliv jsem potrebovala. Je spolehlivý a tomu co dela rozumí.


Lektor je opravdu profesionál. Dobře a jasně vysvětluje matematiku. Také plynně anglicky a profesionálně v oboru počítačových věd! Šel jsem na lekce, jako by to byl svátek!

Nejlepší lektor kterého jsem měla. Vidí jaký mezery ve znalostech máte а рomáhá porozumět materiály. Učí vás myslet na sebe spíše než pracovat podle šablony.

Doučování od p. Zelníčka velmi doporučuji. Díky němu začínám chápat programování. Má velkou trpělivost a vše několikrát vysvětlí :-)

S Filipem jsem velmi spokojená. Doporučuji.

Velká spokojenost


Martin Chmola
Cena: 300 Kč / 60 min
Může dojíždět: ne
Výuka u lektora: ne
více o lektorovi | přidat lektora do objednávky
  Martin Chmola  (24 let)
Mommentálne doučujem iba online. Na požiadanie možnosť vyučovať v ČJ alebo AJ.
Vyučované předměty:
deskriptivní geometrie, fyzika, chemie, informatika, matematika, TSP, OSP, SCIO testy
Upřesnění kompetencí ve vyučovaných předmětech:
Deskriptívna geometria - ZŠ, SŠ, VŠ
Matematika - ZŠ, SŠ, VŠ
Fyzika - ZŠ, SŠ, VŠ
Chémia - ZŠ, SŠ
Informatika ZŠ, SŠ, prípadne VŠ - VUT FSI
Škola nebo zaměstnání:
Študujem na FSI VUT v Brně. Som absolventom gymnázia.
Doklady znalostí:
Maturoval som z matematiky, fyziky a angličitny (B2).
Na vysokej škole mám úspešne ukončené predmety
Matematika I, II, III, IV
Fyzika I, II
Chémia
Informatika (hlavne Matlab, Pascal, logické obvody a ich optimalizácia)
Počítačová geometria a grafika (súšasťou je aj deskriptívna geometria)
Zkušenosti, praxe:
Doučovanie 3 roky pre doucovanivbrne.cz približne 4 lekcie týždenne.
Doučovanie spolužiakov, kamarátov na ZŠ, SŠ, VŠ.
Cena:
300 Kč / 60 min
Může dojíždět:
ne
Výuka u lektora:
ne
Slovní hodnocení tohoto lektora od jeho předchozích žáků (celkem 7)
Empatický, vzdělaný, naučí, vysvětlí, trpělivý.

Syn byl spokojený. Určitě využijeme v případě potřeby znovu i přes menší jazykovou bariéru

S tímto doučováním jsem nadmíru spokojená! Skvělý přístup,lektor vše srozumitelně vysvětlí, velmi dobře se ve svém oboru orientuje a je velmi trpělivý, když cokoli nepochopíte .Je ochoten se sejít kdekoliv. Cena je úměrná kvalitě výuky. A nejlepší je, že je s ním i zábava. Mohu jen doporučit!

Výborné, názorné vyučování.

Dcera je moc spokojena!!!!
Z fyziky ma za 1 a to diky hodinam s p. Martinem.

Příjemný doučující. Vše vždy dokázal dobře vysvětlit a naučit a vždy jsem se na něho mohl bez problému obrátit. Hodně mi pomohl.

Skvělý přístup i komunikace.
Srozumitelně a lidsky dokáže vysvětlit SŠ fyziku.

Potřebujete pomoci?
poptávka
převzetí lektorem
Výuka
Napište nám, co potřebujete.
Zprostředkujeme vám lektora rychle a zdarma.
Lektor se vám sám ozve a domluvíte si první hodinu.

Stručně o nás

DoučováníVBrně.cz je internetová databáze lektorů poskytujících klasické individuální doučování.
Stačí vyplnit rychlou a nezávaznou poptávku níže a dále se již nemusíte o nic starat.
Zprostředkujeme vám rychle a zdarma lektora, který se vám ozve telefonicky nebo e-mailem.
 • V objednávce si můžete sami snadno vybrat lektora pomocí přehledných profilů s uvedenou cenou za výuku nebo nechat výběr lektora na nás (pak je garantována cena 150 Kč/hod.). Doučují u nás lektoři všech věkových kategorií.
  Možnost výběru lektora
 • Díky hodnocení výuky, o které žádáme klienty mailem, máme možnost sledovat kvalitu služeb poskytovaných jednotlivými lektory, a udržovat tak nabídku vyučujících v nejlepší možné kvalitě. V případě nespokojenosti s prací lektora vždy ochotně a rychle zajistíme náhradního.
  Sledujeme kvalitu lektorů
 • V objednávce zvolte, zda preferujete dojíždění lektora k vám nebo si přejete, aby výuka probíhala u lektora. Dále je možné realizovat výuku ve veřejných prostorech (kavárny, knihovny, studovny VŠ...). Dojíždění na území města Brna je zdarma (u objednávek bez výběru lektora, při výběru lektora platí údaj v profilu).
  Možnost dojíždění zdarma
 • V oblasti zprostředkování doučování působíme již od roku 2008, od té doby jsme v celkem devíti městech zprostředkovali více jak 4500 doučování. Naše databáze čítá téměř 2500 lektorů. Stále pracujeme na zdokonalování našeho systému a zlepšení komfortu klientů.
  Tradice a zkušenosti
 • Jsme zprostředkovatelský portál, který se snaží co nejefektivněji spárovat poptávku s nabídkou. Vytváříme tak příznivé podmínky jak pro klienty, tak pro lektory. Zprostředkování doučování je zcela zdarma, za výuku platíte přímo lektorovi hotově po skončení každé lekce.
  Nejsme agentura

Kolik to stojí?

150 Kč / hod nebo dle výběru
Pokud si v objednávce nevyberete konkrétní lektory, cena je jednotná: 150 Kč/hod.
Za dojíždění lektora neplatíte.
Pokud si vyberete konkrétní lektory, pak platíte u nich uvedenou cenu.
Lektor si může stanovit také cenu za dojíždění.
Za samotné zprostředkování doučování neplatíte nic. Více...

Platba lektorovi v Kč

Počet studentů Cena za 60 minut
(celkem)
Cena za 60 minut
(na jednoho)
1 150 150
2 200 100
3 – 4 240 60 – 80
5 a více 300 60 a méně

Tyto ceny platí pro neadresné objednávky (bez výběru lektora). Pokud si v objednávce vyberete konkrétního lektora, bude vás pak doučovat za cenu jím určenou (tu uvidíte hned při výběru).

Příklady zprostředkovaných doučování TSP, OSP, SCIO testů

Doučovaný: Pavla Š.
Předmět: TSP, OSP, SCIO testy
Popis: Měla bych zájem o intenzivní přípryvu k Testům studijních předpokladů na Masarykovu universitu -pedagogická fakulta (NE SCIO testy!).
převzato za 2 hod 12 min Lektor: Veronika K.
Hodnocení výuky doučovaným: Výborná lektorka. Domluva byla také perfektní. Veronika je velmi příjemná  ochotná a flexibilní. Z jejích výkladů bylo možno vše snadno a rychle pochopit. Při svém výkladu používala také příklady z praxe a přirovnaní. Nemohla jsem si přát lepší lektorku.

Doučovaný: Petra J.
Předmět: TSP, OSP, SCIO testy
Popis: národní srovnávací zkoužky - základní obccné předpoklady - termín konání 30.4.2011
převzato za 53 min Lektor: Tereza N.
Hodnocení výuky doučovaným: o probíraném učivu měla veliký přehled, věcná,trpělivá, celková spokojenost

Kvalita lektorů

Průměrné hodnocení našich lektorů: 1,20

Celkem hodnocení: 12559 (od 1.1.2011)

Každý, kdo si objedná doučování, může svého lektora oznámkovat, od 1 do 5 jako ve škole (tedy čím nižší známka, tím lépe).

Poslední zprostředkovaná doučování

Zadal: Kristýna K. (dnes, 21:41)
angličtina
Převzal: Jana K. (dnes, 21:44)
Zadal: S (včera, 11:50)
angličtina
Převzal: Jana P. (včera, 11:56)
Zadal: Sara M. (20.7., 07:16)
čeština
Převzal: Denisa C. (20.7., 07:51)

Objednávka doučování

Vzhledem k mimořádné situaci doporučujeme využít především doučování online. Více informací

Také nově nabízíme předmět "domácí výuka". Více informací

.

Stručné shrnutí, jak vám můžeme pomoci:

 • o co jde: ušetříme vám čas tím, že vás propojíme s lektorem podle požadavků, které si napíšete níže
 • za kolik: zprostředkování je zdarma, mzda lektorovi 150 Kč/hod (můžete si ale lektora sami vybrat, pak respektujete cenu, kterou uvádí)
 • kde a kdy doučování probíhá: toto i další detaily si domluvíte přímo s lektorem, aby se vám to oběma hodilo
 • opravdu to funguje: zprostředkovali jsme už více než 50 000 doučování
 • co dál: do následujícího formuláře nám napište vaše přání a požadavky, ozve se vám přímo váš nový lektor
Předmět doučování
Předmět:
Pokud potřebujete doučit více předmětů, můžete přidat další níže.
Úroveň předmětu:
Pokud látka nejde přesně zařadit, vyberte nejlépe odpovídající údaj.
Předpokládaná délka:
Nejde o nijak závazný údaj, délka se může později měnit. Jednou lekcí se zde rozumí 60 minut výuky.
Popis látky k doučení:
Zadejte prosím alespoň stručný popis látky k doučení.
Zadaný text obsahuje kontaktní údaje, pro které bude vyhrazeno zvláštní pole.
Popište prosím podrobně, s čím potřebujete pomoci, abychom vám mohli zprostředkovat vhodného lektora.
Příklad: Doučování matematiky pro syna v 1. ročníku obchodní akademie. Příprava na čtvrtletní práci z rovnic, nerovnic a jejich soustav.
Předmět: Odebrat
Úroveň předmětu:
Předpokládaná délka:
Popis látky k doučení:
Zadejte prosím alespoň stručný popis látky k doučení.
Zadaný text obsahuje kontaktní údaje, pro které bude vyhrazeno zvláštní pole.
Předmět: Odebrat
Úroveň předmětu:
Předpokládaná délka:
Popis látky k doučení:
Zadejte prosím alespoň stručný popis látky k doučení.
Zadaný text obsahuje kontaktní údaje, pro které bude vyhrazeno zvláštní pole.
Upřesnění požadavků
Počet osob:
Kolik studentů se bude výuky účastnit? Cenu pro více osob najdete v ceníku.

Platba lektorovi v Kč

Počet studentů Cena za 60 minut
(celkem)
Cena za 60 minut
(na jednoho)
1 150 150
2 200 100
3 – 4 240 60 – 80
5 a více 300 60 a méně

Tyto ceny platí pro neadresné objednávky (bez výběru lektora). Pokud si v objednávce vyberete konkrétního lektora, bude vás pak doučovat za cenu jím určenou (tu uvidíte hned při výběru).

Online nebo osobně
Pro online výuku doporučujeme využití bezplatného programu Skype, ať už k videohovorům, nebo ke sdílení obrazovky.
Jste ochotni případně dojíždět?
Pokud nebudete trvat na dojíždění lektora k vám, může výuka probíhat buď přímo u lektora, nebo např. v knihovně (podle domluvy) v přijatelném dosahu od vašeho bydliště.
Může být jazykem výuky případně slovenština?
Někteří z našich lektorů jsou Slováci. Vyberte prosím, zda akceptuje slovensky hovořícího lektora.
Máte požadavek na pohlaví lektora?
Výjimečně může být pohlaví lektora pro klienta důležité. Zkušenost ale ukazuje, že znalosti a pedagogické schopnosti lektora na pohlaví nezávisí.
Škola a ročník doučovaného:
Zadaný text obsahuje kontaktní údaje, pro které bude vyhrazeno zvláštní pole.
Možno vyplnit i „pracující“ apod.
Příklad: 3. ročník, gymnázium
Příklad: 1. ročník, ČZU
Kdy máte během týdne čas?
Zadaný text obsahuje kontaktní údaje, pro které bude vyhrazeno zvláštní pole.
Zadejte orientační časová rozmezí v týdnu, kdy by mohla výuka probíhat.
Příklad: Út: 13-18, St: celý den, Čt: 12-15
Příklad: Jsem časově zaneprázdněný, domluva další lekce vždy na předchozí.
Poznámka:
Zadaný text obsahuje kontaktní údaje, pro které bude vyhrazeno zvláštní pole.
Uveďte prosím další fakta, která by měl lektor znát. Pokud neuvedete jinak, předpokládá se začátek doučování co nejdříve.
Příklad: Začátek výuky prosím až od září, lekce třikrát týdně po 90 min.
Výběr lektora

 • cena výuky: 150 Kč/hod
 • zprostředkování bude rychlejší (protože se objednávka zobrazí více lektorům)
 • lektoři musejí respektovat vaše požadavky - podle nich se sami rozhodnou, zda si vaši objednávku převezmou
Mohou vás v různých předmětech vyučovat různí lektoři?
Může být obtížné najít lektora, který bude schopen doučit veškerou požadovanou látku ve všech předmětech. Proto doporučujeme vybrat "ano". To ale samozřejmě neznamená, že se takový lektor nenajde.
 • cena výuky: dle lektora
Výběr lektorů:
+ upřesnit požadavky na lektory
Cena: od do


Řazení:
Věk: od do let
Vzdělání:
Pohlaví:

TOP
Cena: Kč / 60 min
@
Může dojíždět:
Výuka u lektora:
více o lektorovi | přidat lektora do objednávky

   ( let)
Vyučované předměty:
Upřesnění kompetencí ve vyučovaných předmětech:
Škola nebo zaměstnání:
Doklady znalostí:
Zkušenosti, praxe:
Cena:
Kč / 60 min
Může dojíždět:
Upřesnění možností dojíždění:
Cena za dojíždění:
Výuka u lektora:
Upřesnění možností výuky u lektora:
Časové možnosti:
Slovní hodnocení tohoto lektora od jeho předchozích žáků (celkem: )
Tento lektor nemá zatím žádná slovní hodnocení.

Profily se nepovedlo načíst. Zkuste prosím obnovit tuto stránku.
Žádný lektor odpovídající všem zadaným požadavkům nebyl nalezen.
Mnoho lektorů nechce být veřejně zobrazováno na tomto místě, ale přesto u nás doučují.
Proto bude objednávka zobrazena všem relevantním lektorům.

Vybraní lektoři:
(zatím nikdo) Odebrat
pokud si žádný ze mnou vybraných lektorů moji poptávku nepřevezme, najděte mi jiného vhodného lektora
Kontakt na vás
Jméno doučovaného:
Zadejte prosím své jméno.
Zadejte jméno a příjmení doučované osoby. Příjmení uvidí pouze ten lektor, který si vaši objednávku převezme.
Příklad: Jan Novák
E-mail:
Zadejte prosím kontaktní e-mail.
E-mail má špatný formát, zkontrolujte prosím překlepy.
Na tento e-mail se zašle shrnutí objednávky, poté informace o převzetí objednávky lektorem a po několika týdnech prosba o hodnocení lektora. Tento údaj uvidí pouze ten lektor, který si vaši objednávku převezme, a administrátor serveru. Nikdy jej neposkytneme dalším osobám.
Příklad: kontakt@doucovanivbrne.cz
Telefon:
Zadejte prosím kontaktní telefon, aby vás mohl lektor co nejrychleji kontaktovat.
Na zadaném telefonu bude kontaktovat náš lektor (ovšem pokud upřednostňujete e-mail, napíše vám e-mail). Tento údaj uvidí pouze ten lektor, který si vaši objednávku převezme, a administrátor serveru. Nikdy jej neposkytneme dalším osobám.
Příklad: 776 430 601
Preferovaný kontakt:  
Má vám lektor raději zavolat, nebo napsat e-mail? Výrazně lepší zkušenosti máme s domluvou po telefonu (je rychlejší, lépe si uděláte představu a vyhnete se případným průtahům nebo nedorozuměním), proto ji doporučujeme i vám.
Přibližná adresa:
Zadejte prosím alespoň přibližnou adresu.
Pokud vyžadujete dojíždění lektora, zadejte prosím ulici nebo zastávku MHD. V opačném případě postačí městská čtvrť (pro orientaci lektora, kde bude možné se scházet).
Příklad: ulice Bolzanova, Černovice / MHD Husitská, Královo Pole
Jak jste se o nás dozvěděli:
Vaše osobní údaje (konkrétně jméno, e-mail a telefon) jsou zpracovávány podle Zásad zpracování osobních údajů. Jsou zpracovávány a archivovány pouze za účelem zprostředkování doučování prostřednictvím tohoto webu. NIKDY nebudou poskytnuty třetím osobám, s výjimkou lektora, který vás bude doučovat.
S tímto vyslovujete současně s odesláním objednávky svůj bezvýhradní souhlas.
Ochrana proti spamu - kolik je dvakrát čtyři? (číslicí)  
Tento web patří k projektu Doučka.cz, který spojuje lektory a studenty v 9 městech ČR.

Zprostředkování doučování v Brně

kontakt@doucovanivbrne.cz, telefon: 776 430 601

Provozovatel: Jan Matoušek, Hořanská 396, Červené Pečky, IČ: 87805855, vedený u ŽÚ v Kolíně.

Zásady zpracování osobních údajů

Chcete-li se stát našimi lektory, navštivte prosím stránky pro lektory.